Март 26, 2019, 10:07:36 pm

Автор Тема: Kakva kola  (Прочитано 843 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен creme de la creme

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 458
 • Популарност: +8/-1
 • BOZIN
Одг: Kakva kola
« Одговори #30 на: Август 10, 2018, 02:40:15 pm »
malo keshalica pa posle huntley so mod od kadilak

Отсутен Sarah_Connor

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 9
 • Популарност: +1/-0
Одг: Kakva kola
« Одговори #31 на: Август 10, 2018, 02:48:14 pm »

Отсутен Triple X

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 133
 • Популарност: +0/-0
Одг: Kakva kola
« Одговори #32 на: Август 10, 2018, 03:07:49 pm »
Чопер или ФЦР - ПЦЈ и винцент или јошемит


Отсутен ludi milojko

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 41
 • Популарност: +0/-0
 • /
Одг: Kakva kola
« Одговори #33 на: Август 10, 2018, 03:41:45 pm »
Merit ili Vincent, dobri koli za RP.

Rasheed_Duncan

Отсутен Harley Thorpe

 • Server Admin
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 1398
 • Популарност: +53/-1
 • Charachted Old School
Одг: Kakva kola
« Одговори #34 на: Август 10, 2018, 04:15:58 pm »
Хантлеј и Емперор.

Отсутен krush glover

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 88
 • Популарност: +0/-0
 • ffoo
Одг: Kakva kola
« Одговори #35 на: Август 11, 2018, 03:15:42 pm »
Sabre / Clover / Glendale / Oceanic eдно од овие дефинитивно.

Meance hop it like a drop when its tip-top bull cock.

Отсутен Darmian Mayfield

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 239
 • Популарност: +5/-17
 • Man i don't give a f*** about a mother fuckin po.
Одг: Kakva kola
« Одговори #36 на: Август 12, 2018, 05:31:38 am »
sabre/bobcat

Отсутен Ajs Nigrutin

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 99
 • Популарност: +0/-0
 • Кумановски Ајс Нигрутин
Одг: Kakva kola
« Одговори #37 на: Август 12, 2018, 01:40:54 pm »
admiral или huntley ке видам.
Ja sam onaj vulgarni iz Bad Copy grupe.


Отсутен dante nevada.

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 633
 • Популарност: +36/-0
 • purple got me slow-mo
Одг: Kakva kola
« Одговори #38 на: Август 12, 2018, 01:46:57 pm »
ваљда glendale
PUMPA.
hight all time to keep you off my mind.


Dante_Nevada - Ganton Crips
Alexander_Walford - MC

Отсутен hristov

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 999
 • Популарност: +36/-9
 • alset
 • Nick на сервер: Tommy_Bontade
Одг: Kakva kola
« Одговори #39 на: Август 12, 2018, 02:37:12 pm »
Jimmy Lane - coper/yosemite.
Anthony Ventura - virgo/sentinel

Отсутен Joseph Barbera

 • Server Helper
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 2042
 • Популарност: +14/-5
Одг: Kakva kola
« Одговори #40 на: Август 13, 2018, 02:14:38 am »
Vincent ili Premier,koe ke sum vo moznost da go zemam  8)Отсутен BrokeBoi

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 670
 • Популарност: +56/-0
Одг: Kakva kola
« Одговори #41 на: Август 13, 2018, 03:08:02 am »
Merit ili Vincent, dobri koli za RP.
Isto odgovarat za sekakvo rp

Отсутен Таљат

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 1031
 • Популарност: +13/-12
 • Ја не су одавде, од Тетово сум ја..
Одг: Kakva kola
« Одговори #42 на: Август 13, 2018, 03:31:49 am »
Wilard или некоја поубава кола, ако соберам пари де..  :D

Отсутен Luciana Reese

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 208
 • Популарност: +1/-0
Одг: Kakva kola
« Одговори #43 на: Август 13, 2018, 03:53:02 am »
sentinel,tahoma,admiral,premier или huntley

Отсутен Tiequan Cox

 • Leader
 • Наш човек
 • *
 • Пораки: 852
 • Популарност: +8/-7
Одг: Kakva kola
« Одговори #44 на: Август 13, 2018, 05:05:51 pm »
афро ќе рпам со емперор или тахома
другио карактер ќе е со некој џип изгледа , ама треба и новац да се збире ..  ;D
Tiequan Cox