Dreamworld Gaming

Новости:

 • Забава; Помош; Дружба - придружете се на нашиот
  Discord сервер
 • Наш официјален Website: DreamWorld Website
 • Бидете и вие дел од големата DreamWorld заедница!

Salvatore_Monello

Salvatore Monello · 139

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Salvatore Monello

 • Почетник
 • *
  • Пораки: 27
  • Репутација: 0
на: јули 28, 2018, 03:07:58 pm
Здраво на сите, се враќам после 4-5 месеци, рпам ЛЦН.Стар ник Anthony_Santorelli некогаш ДМЕР, РПЕР,МГЕР.
« Последно менување: јули 28, 2018, 05:18:32 pm Salvatore_Monello »Отсутен [Staff] Joel Bergman

 • Server Admin
 • Наш човек
 • *
  • Пораки: 1711
  • Репутација: 10
 • ex.Earl Stevenson
Одговори #1 на: септември 19, 2018, 01:15:31 am
Стара тема.

Катанче.