Декември 13, 2019, 03:22:05 pm

Автор Тема: Теретана упдејт.  (Прочитано 3979 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Mattheus Finner'

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2003
 • Популарност: +120/-9
Одг: Теретана упдејт.
« Одговори #45 на: Јули 15, 2018, 09:02:04 am »
Браво, одамна се чекаше!
ex
mrd leader x3, ballas, k7,vlada,lsmd x2, ms13 x2, swat.
+ gamemaster.
Отсутен #mental

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 49
 • Популарност: +1/-0
Одг: Теретана упдејт.
« Одговори #46 на: Јули 16, 2018, 01:40:18 am »
Да направиш и ленти за трчање за колку повеќе вежбаме трењираме да биде побрз карактерот у трчање??
Majc

Отсутен Najakiot

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 330
 • Популарност: +1/-0
Одг: Теретана упдејт.
« Одговори #47 на: Јули 16, 2018, 01:13:57 pm »
Да направиш и ленти за трчање за колку повеќе вежбаме трењираме да биде побрз карактерот у трчање??
Bas dobro ti tekna :D

Отсутен кероин'

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 259
 • Популарност: +3/-0
 • Thug till i die..
Одг: Теретана упдејт.
« Одговори #48 на: Јули 16, 2018, 01:16:04 pm »
шта че ми теретана кад имам пиштол

Отсутен NikolaTesla

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 375
 • Популарност: +39/-0
Одг: Теретана упдејт.
« Одговори #49 на: Јули 16, 2018, 03:20:32 pm »
extra
|| F.B.I || William's Character || http://dw-game.info/forum/index.php?topic=31065.0


Отсутен Тренкоски

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 127
 • Популарност: +0/-0
 • Frli pod zad sebe da najdes pred sebe..!!
Одг: Теретана упдејт.
« Одговори #50 на: Јули 17, 2018, 01:32:51 am »
Let's go


Отсутен Projce

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 299
 • Популарност: +1/-1
 • Пројче за лидер
Одг: Теретана упдејт.
« Одговори #51 на: Јули 17, 2018, 02:54:16 am »
Nocas slavim zivot najbolje donesite

Отсутен Atanasij

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 20
 • Популарност: +0/-0
Одг: Теретана упдејт.
« Одговори #52 на: Јули 18, 2018, 01:44:10 am »
Браво.

Отсутен billi

 • Вонземјанец
 • Developer
 • Спамер
 • *
 • Пораки: 2934
 • Популарност: +936/-129
 • Коју послуку порати...коме?
Одг: Теретана упдејт.
« Одговори #53 на: Октомври 24, 2018, 08:42:36 pm »
архивирано