Декември 14, 2019, 12:37:51 pm

Автор Тема: Update v9.1 Сите кој имаат +3 слотови за коли  (Прочитано 3923 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Ryan Garcia

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 451
 • Популарност: +5/-2
 • Founder Of Bug's
Одг: Update v9.1 Сите кој имаат +3 слотови за коли
« Одговори #30 на: Јули 11, 2018, 01:11:23 pm »
за арно за убо

Отсутен Espatticcio.

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 412
 • Популарност: +6/-0
 • Еден живот, една љубов - ВАРАДАР!

Michael Getixx

 • Гостин

Отсутен June 18, 2018

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 259
 • Популарност: +4/-0
 • Vo pekolot sum
 • Nick на сервер: majcin
Одг: Update v9.1 Сите кој имаат +3 слотови за коли
« Одговори #33 на: Јули 13, 2018, 03:05:49 am »
Ova ne se smeta na ronny rivero so ima 10 koli i na neo cloud kolku da znaete taka mi se cini ali zaboraiv oni se golemi donatorcnija toa ima veza  ;)

Отсутен Najakiot

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 330
 • Популарност: +1/-0
Одг: Update v9.1 Сите кој имаат +3 слотови за коли
« Одговори #34 на: Јули 13, 2018, 11:33:07 am »
Ova ne se smeta na ronny rivero so ima 10 koli i na neo cloud kolku da znaete taka mi se cini ali zaboraiv oni se golemi donatorcnija toa ima veza  ;)

Отсутен mar43lo

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 920
 • Популарност: +30/-0
 • ne igram
Одг: Update v9.1 Сите кој имаат +3 слотови за коли
« Одговори #35 на: Јули 13, 2018, 08:16:00 pm »
Ova ne se smeta na ronny rivero so ima 10 koli i na neo cloud kolku da znaete taka mi se cini ali zaboraiv oni se golemi donatorcnija toa ima veza  ;)
ja kako sto znam donatori nemav nikakvu prednost u igru ???

Отсутен June 18, 2018

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 259
 • Популарност: +4/-0
 • Vo pekolot sum
 • Nick на сервер: majcin
Одг: Update v9.1 Сите кој имаат +3 слотови за коли
« Одговори #36 на: Јули 13, 2018, 10:09:51 pm »
Ova ne se smeta na ronny rivero so ima 10 koli i na neo cloud kolku da znaete taka mi se cini ali zaboraiv oni se golemi donatorcnija toa ima veza  ;)
ja kako sto znam donatori nemav nikakvu prednost u igru ???
mnogu loso znase

Отсутен Yenny

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 125
 • Популарност: +16/-0
 • мамето и ебавте на цела Македонија
 • Nick на сервер: не треба
Одг: Update v9.1 Сите кој имаат +3 слотови за коли
« Одговори #37 на: Јули 14, 2018, 01:22:50 am »
Ova ne se smeta na ronny rivero so ima 10 koli i na neo cloud kolku da znaete taka mi se cini ali zaboraiv oni se golemi donatorcnija toa ima veza  ;)
[member=5]Makedonce_[/member]  [member=2]Nikola[/member]  a zaso ronny i neo imav po 10 avta ?  ???

Отсутен Jokic

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 166
 • Популарност: +0/-0
 • xanax
Одг: Update v9.1 Сите кој имаат +3 слотови за коли
« Одговори #38 на: Јули 15, 2018, 10:01:49 am »
браво, ова требаше.

Отсутен Director of the Bureau

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 199
 • Популарност: +3/-1
 • **
Одг: Update v9.1 Сите кој имаат +3 слотови за коли
« Одговори #39 на: Јули 15, 2018, 03:34:49 pm »
Ја земав со донатор поени 1слот сеа иам 2слота сакам да ми се вратата поените кје доставам слики форум може ли така
Director of the Bureau

Отсутен billi

 • Вонземјанец
 • Developer
 • Спамер
 • *
 • Пораки: 2935
 • Популарност: +937/-129
 • Коју послуку порати...коме?
Одг: Update v9.1 Сите кој имаат +3 слотови за коли
« Одговори #40 на: Октомври 24, 2018, 08:41:25 pm »
архивирано