Јануари 25, 2020, 04:37:55 am

Автор Тема: [Давам] Скиновите со анимации  (Прочитано 1048 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Mario Cvetkovski :]

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 231
 • Популарност: +4/-0
[Давам] Скиновите со анимации
« на: Април 26, 2018, 10:21:20 pm »
Што споделувате: GTA skinovi so anim
За кој програм е алатката: Photoshop
Link за превземање: https://yadi.sk/d/_zadDKPji5oah

Отсутен Emil :$

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 102
 • Популарност: +1/-0
Одг: [Давам] Скиновите со анимации
« Одговори #1 на: Април 27, 2018, 01:33:46 pm »
Супер е

Отсутен C̶a̶l̶a̶b̶r̶e̶s̶e̶

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2169
 • Популарност: +38/-3
 • london/england
 • Nick на сервер: Peter Calabrese
Одг: [Давам] Скиновите со анимации
« Одговори #2 на: Април 27, 2018, 04:01:28 pm »
lajk  8)
Отсутен vinniee

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2092
 • Популарност: +143/-1
 • 123
 • Nick на сервер: nemam
Одг: [Давам] Скиновите со анимации
« Одговори #3 на: Април 28, 2018, 03:01:55 am »
Ke pomgnat na nekoj
nekogasen vinnie richardson (ne go igraam momentalno)
i tashard pitts-carvell fattore

Отсутен ℓєgισηαя

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 997
 • Популарност: +35/-6
 • Направу ве салата, рата та таа, профи, тата-мата!
 • Nick на сервер: Christian_Kingston
Одг: [Давам] Скиновите со анимации
« Одговори #4 на: Април 28, 2018, 06:25:13 am »
Фалаа
ќе притребаат