Автор Тема: Los Surenos XIII >> Hugo Lopez  (Прочитано 232 пати)

0 Членови и 1 гостин ја прегледуваат оваа тема.

Отсутен Hugo Lopez

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 180
 • Репутација: 1
Los Surenos XIII >> Hugo Lopez
« на: јуни 19, 2018, 10:32:24 pm »
Los Surenos XIII е мексиканска група која се движи во околината
 на LasColians, зборуваат на повеќе јазици но мајчин јазик им е мексиканскиот кој го зборуваат
меѓусебе, членовите на групата се добронамерни кон луѓето кои ги сакаат но од друга страна
се строго настроени кон своите ривали од околните населби.. Дел од членовите се со минимални примања..
 
 Biography:
   Hugo_Lopez е 20годишен дечко кој живее во населбата LasColians,
живее со минимални приходи и социјална помош од владата, живее
во трошна куќа која ја има наследено од своите родители и е оставен
сам насебе да се снаоѓа во својот живот, живее така што ограбува
луѓе низ градот, ограбува бенсинску пумпи, маркети и други бизниси..

Los Surenos XIII екипата !
« Последно менување: јуни 29, 2018, 01:22:34 pm Hugo Lopez »

Отсутен Hugo Lopez

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 180
 • Репутација: 1
Одг: Varrio Locotes XIII ---> Hugo Lopez
« Одговори #1 на: јуни 19, 2018, 10:36:30 pm »
резервиран коментар

Отсутен Hugo Lopez

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 180
 • Репутација: 1
Одг: Varrio Locotes XIII ---> Hugo Lopez
« Одговори #2 на: јуни 19, 2018, 10:37:48 pm »
Hugo Lopez ограбувајќи го добива своето прво оружје за извршување понатамошен криминал

Полицијата прави грешка и го обиколува Hugo Lopez мислејќи дека е криминалец...

Киднапирање на непознат гостин во казиното во Idlewood ...

Спасување на својот пријател од киднапиерите заедно со SWAT  ...

Сo Marco во новиот клуб на сицилијанците   ...

Hugo & Tommy заедно ограбуваат луѓе во куќата на Phill

Hugo, Marco & Shen крадат пикап за понатамошни кражби низ градот..

Неочекувано апсење на LosSurеnos13 во барот каде се препродава дрогата..

Времето пројдено во притворот поради грешка на полицијата

Yoric го обвинува Mike Conely за убиството на Marlyn Manson

Превземање на дрога од сицилијаците за препродажба
« Последно менување: јуни 29, 2018, 01:09:53 pm Hugo Lopez »

Отсутен DW legend Tyrese

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 959
 • Репутација: 9
 • ex lsg leader.
Одг: Varrio Locotes XIII ---> Hugo Lopez
« Одговори #3 на: јуни 19, 2018, 10:42:13 pm »
сила си еј

Отсутен Stanley Crooks

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2080
 • Репутација: 31
 • Soulja Boy
Одг: Varrio Locotes XIII ---> Hugo Lopez
« Одговори #4 на: јуни 19, 2018, 11:28:53 pm »
бравос.
Pull up on ya block with da' Draco 47!


Отсутен [Platinum] [DW]#Дрогата

 • DreamWorld Donator
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 193
 • Репутација: 2
 • Anthony Baker
Одг: Varrio Locotes XIII ---> Hugo Lopez
« Одговори #5 на: јуни 21, 2018, 12:28:49 pm »OOC Name: Anthony Baker
IC Name: Eazy E'
Simulation: Niggaz Wit Attitudes N.W.A
http://dw-game.info/forum/index.php?topic=14700.0
Отсутен adolf hitler' 卍

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 2230
 • Репутација: 32
 • HITLER DALI SE SLUSAME
Одг: Varrio Locotes XIII ---> Hugo Lopez
« Одговори #6 на: јуни 21, 2018, 12:35:01 pm »

Civil Menager

Отсутен DattNiqqaSavage

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 330
 • Репутација: 7
 • Лудак
Одг: Varrio Locotes XIII ---> Hugo Lopez
« Одговори #7 на: јуни 21, 2018, 12:46:00 pm »
јако

Отсутен 21s@v@ge21

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 120
 • Репутација: 0
 • хахаха хихихи
Одг: Varrio Locotes XIII ---> Hugo Lopez
« Одговори #8 на: јуни 21, 2018, 12:48:41 pm »
Најјак, перфектно направено.
ИМАШ ПРАВО НА МИСЛЕЊЕ НО ТОА НЕ ЗНАЧИ ДЕКА ЈАС СЛУШАМ !

CARLLOS_RANIERI

Отсутен Дариус Хофман

 • Наш човек
 • **
 • Пораки: 556
 • Репутација: 6
 • Крал.
Одг: Varrio Locotes XIII ---> Hugo Lopez
« Одговори #9 на: јуни 21, 2018, 12:55:43 pm »

Who am I?Someone that's afraid to let go,uh.
You decide, if you ever gonna, let me know.
Suicide, if you ever try to let go, uh
I'm sad and low, yeah

Отсутен DW Legenda Ruiz

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 110
 • Репутација: 3
Одг: Varrio Locotes XIII ---> Hugo Lopez
« Одговори #10 на: јуни 21, 2018, 01:58:55 pm »
Najakite od mojta ekipa tjt  8)

Отсутен Seu Jorge

 • Leader
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 184
 • Репутација: 14
 • doc leader.
Одг: Varrio Locotes XIII ---> Hugo Lopez
« Одговори #11 на: јуни 21, 2018, 02:14:48 pm »Отсутен Dewayn Jefferson^

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 77
 • Репутација: 0
Одг: Varrio Locotes XIII ---> Hugo Lopez
« Одговори #12 на: јуни 21, 2018, 06:05:51 pm »
dobar je mali

Отсутен Boyd

 • Почетник
 • *
 • Пораки: 13
 • Репутација: 0
 • night
Одг: Varrio Locotes XIII ---> Hugo Lopez
« Одговори #13 на: јуни 21, 2018, 08:31:15 pm »
ahahahahah
thrashing

Отсутен Philip Crawford

 • Leader
 • Почетник
 • *
 • Пораки: 67
 • Репутација: 0
 • CARTEL
Одг: Varrio Locotes XIII ---> Hugo Lopez
« Одговори #14 на: јуни 23, 2018, 01:24:38 am »