1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

[Prodavam] VIlla Jefferson br 415/Vikendica br 41 Fern Ridge

Discussion in 'Продавам' started by shaban4e.tajkun4eto, Aug 22, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. shaban4e.tajkun4eto

  shaban4e.tajkun4eto Active Member

  Joined:
  Apr 29, 2020
  Messages:
  263
  Likes Received:
  40
  Nick на сервер: Ottavio_Ricci (postiram za drugar)
  Што продавате: Vikendica br 41 Fern Ridge so predobar pogled, Villa jefferson so ogromen parking br 415 100m
  Телефонски број:
  Цена: Villa 100m, Vikendica 50m
  Слика(задолжително): https://imgur.com/a/fZACOzm
   
 2. shaban4e.tajkun4eto

  shaban4e.tajkun4eto Active Member

  Joined:
  Apr 29, 2020
  Messages:
  263
  Likes Received:
  40
 3. Carlos_Gutierrez

  Joined:
  Jul 19, 2020
  Messages:
  93
  Likes Received:
  5
  vikendicata fixna koja ti e nekni 6m ja davaa ak bese taa mislam sea si se iskcal
   
 4. shaban4e.tajkun4eto

  shaban4e.tajkun4eto Active Member

  Joined:
  Apr 29, 2020
  Messages:
  263
  Likes Received:
  40
  40m posledna
   
 5. Carlos_Gutierrez

  Joined:
  Jul 19, 2020
  Messages:
  93
  Likes Received:
  5
  10m bari me mala e plus
  da bese luk razbiram ama mala ne
   
 6. Luis Morenno

  Luis Morenno Member

  Joined:
  Apr 30, 2018
  Messages:
  170
  Likes Received:
  7
  Vidi pm ti pisav nesto
   
 7. Jack Bonaparte

  Faction Leader

  Joined:
  May 9, 2018
  Messages:
  422
  Likes Received:
  296
  Стара тема. Катанче.
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!