1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

[Продавам]: Викендица

Discussion in 'Продавам' started by Christian Kingston, Sep 13, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Christian Kingston

  Christian Kingston I'm Lucifer's cousin а.k.a Toki Mathers!

  Joined:
  Apr 23, 2018
  Messages:
  153
  Likes Received:
  44
  Nick на сервер: Christian Kingston
  Што продавате: Викендица во Лас Вентурас,погодна за РП
  Телефонски број: /mob - imenik
  Цена: понудете
  Слика(задолжително): https://imgur.com/a/BBor7r4

  Немам време да идам со секој "потенцијален купувач" до ЛВ и назад во ЛС иг
  /gpsvikendica 64,отклучена е отидете видете
  понудете цена по смс,ако се договориме ќе дојдам ИГ до таму и ќе завршиме работа
   
 2. Jack Bonaparte

  Faction Leader

  Joined:
  May 9, 2018
  Messages:
  422
  Likes Received:
  296
  Стара тема. Катанче.
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!