1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

Prodavam imot

Discussion in 'Продавам' started by DorneliusKennecton, Sep 20, 2020.

 1. DorneliusKennecton

  DorneliusKennecton Active Member

  Joined:
  Apr 29, 2018
  Messages:
  215
  Likes Received:
  47
  Nick на сервер: Dornelius Kennecton
  Што продавате: GOlema kukja Lokacija Temple imate gratis sredna garaza i plus toa ima parking golem
  Телефонски број: 070 783 772
  Цена:Minimalna 33m cenata ne e fixna
  Слика(задолжително): https://imgur.com/a/z0WJwyM


  Nick на сервер: Alfred Kennecton
  Што продавате:Bullet
  Телефонски број: /
  Цена:Minimalna 12m cenata ne e fixna
  Слика(задолжително):Bulellet napishete ima slika

  Nick на сервер: Dornelius Kennecton
  Што продавате: NRG-500
  Телефонски број: 070 783 772
  Цена:Minimalna 7.7
  Слика(задолжително): NRG-500 Na google ke izleze
   
 2. DorneliusKennecton

  DorneliusKennecton Active Member

  Joined:
  Apr 29, 2018
  Messages:
  215
  Likes Received:
  47
  Kukjata i bulleto 36m prodam paket
   
 3. Ulrich Eisenberg

  Faction Leader

  Joined:
  Sep 20, 2020
  Messages:
  19
  Likes Received:
  21
 4. DorneliusKennecton

  DorneliusKennecton Active Member

  Joined:
  Apr 29, 2018
  Messages:
  215
  Likes Received:
  47
  Ke vidam posle dal ke ti go prodam oti ne mi se dava inc ak sakas kukjata i bulleto extra cena mi trebat parite
   
 5. Ulrich Eisenberg

  Faction Leader

  Joined:
  Sep 20, 2020
  Messages:
  19
  Likes Received:
  21
  okejj ne fala ne mi treba kukja i bullet
   
 6. Jack Bonaparte

  Faction Leader

  Joined:
  May 9, 2018
  Messages:
  422
  Likes Received:
  296
  Refresh поради средување на теми.
   
 7. ꧁༒Ǥ₳₦ǤֆƬᏋЯ༒꧂

  Joined:
  Mar 25, 2020
  Messages:
  130
  Likes Received:
  24
 8. Ezequiel Valladares

  Joined:
  Jul 14, 2020
  Messages:
  40
  Likes Received:
  13
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!