1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

Продавам фирма 6к заработка.

Discussion in 'Продавам' started by Ezequiel Valladares, Sep 8, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Ezequiel Valladares

  Joined:
  Jul 14, 2020
  Messages:
  40
  Likes Received:
  13
  Nick на сервер: Ezequiel Valladares
  Што продавате: фирма 6к заработка
  Телефонски број: /mob
  Цена: 45.000.000$ цената е фиксна.
  Слика(задолжително): https://imgur.com/a/Nxhfd4M
   
 2. ᴅᴏɴ ᴄᴀʀᴛᴇʀ

  ᴅᴏɴ ᴄᴀʀᴛᴇʀ Well-Known Member

  Joined:
  Mar 17, 2020
  Messages:
  422
  Likes Received:
  259
  Достави повеќе слики каде што е.
   
  Ezequiel Valladares likes this.
 3. Ezequiel Valladares

  Joined:
  Jul 14, 2020
  Messages:
  40
  Likes Received:
  13
  Фирмата се наоѓа Commerce , позади ЛСПД доколку си заинтересиран такво нешто пиши ми порака(ПМ)
   
 4. Deondre Clemmons

  Deondre Clemmons Active Member

  Joined:
  May 4, 2018
  Messages:
  221
  Likes Received:
  202
  staj use nekoe sliki4e
   
  Ezequiel Valladares likes this.
 5. Ezequiel Valladares

  Joined:
  Jul 14, 2020
  Messages:
  40
  Likes Received:
  13
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 6. Jack Bonaparte

  Faction Leader

  Joined:
  May 9, 2018
  Messages:
  417
  Likes Received:
  257
  Стара тема. Катанче.
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!