1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

Photographer - LS News

Discussion in 'Новости' started by Benny Taylor, Aug 2, 2020 at 12:41 PM.

 1. Benny Taylor

  Benny Taylor New Member

  Joined:
  Jul 31, 2020
  Messages:
  0
  Likes Received:
  4
  [​IMG]
  [​IMG]
  Benny Taylor 24 годишен вработен во Los Santos News.
  Поттекнува од Los Venturas, а живее во Los Santos.
  Тој до неодамна работел како такси шофер, но решил да
  го смени правецот. По некое исвесно време се вработил
  како камерман во Los Santos News.


   
 2. Benny Taylor

  Benny Taylor New Member

  Joined:
  Jul 31, 2020
  Messages:
  0
  Likes Received:
  4
 3. lucas.watson

  Staff Member

  Joined:
  Apr 22, 2018
  Messages:
  802
  Likes Received:
  1,522
  Интересно,продолжи
   
 4. Benny Taylor

  Benny Taylor New Member

  Joined:
  Jul 31, 2020
  Messages:
  0
  Likes Received:
  4
 5. plamennn

  plamennn Active Member

  Joined:
  Apr 7, 2020
  Messages:
  592
  Likes Received:
  231
  logoto od lsn ti e nepotrebno, podobro bez nego
  stavi od koja do koja vozrast si rabotel kako taksist oti simuliras samo 24, malce e brzinski
  poteknuva e so edno p, i toa smeni
  i za edit podobro ti e photoshop, koristi 800 x 600 i opfakjaj samo bitni aktivnosti, ne se i sesto
  srekjno.
   
 6. edric rose

  edric rose New Member

  Joined:
  Jul 31, 2020
  Messages:
  4
  Likes Received:
  14
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!