1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

[Nepravilno zatvoren]-Kyle_Jenkins

Discussion in 'Неправилно казнети' started by Jenkins, Jul 30, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Jenkins

  Jenkins Member

  Joined:
  Mar 26, 2020
  Messages:
  74
  Likes Received:
  5
  Ваш nickname: Kyle_Jenkins
  Од кој админ сте затворени: Charlie_Carfano
  Причина: DM
  Зошто мислете дека треба да бидете извадени: pa eden decko me stafil forum za dm a jas go dmnav od bzona bidejki mislev deka e vlezen i toj i posle toa dojdoa kendrick i jessie
  Доказ (задолжително): http://www.dw-game.info/forum/index.php?threads/dm-kyle_jenkins-kendrick_stallone.47704/
   
 2. Charlie Carfano

  Staff Member

  Joined:
  Mar 17, 2020
  Messages:
  1,382
  Likes Received:
  67
  Си мислел дека играчот е бзона а тој не е ни влезен у бзона. Нема да си изваден.
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!