1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

Nepravilno zatvoren - Jimm_Senator

Discussion in 'Неправилно казнети' started by No NEJM, Jul 27, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. No NEJM

  No NEJM Active Member

  Joined:
  Mar 16, 2020
  Messages:
  198
  Likes Received:
  30
  Ваш nickname: Jimm_Senator
  Од кој админ сте затvорени: Esteban_Cabrera
  Причина: DM G+H
  Зошто мислете дека треба да бидете извадени: Ide Kyle_Jenkins i Darmian_Crooks minat so turizmo i mi /take barut 60k , mats 100k , marihuana seme nez 10/20 imav, i marihuana i si odat i posle mene me stavat dh oti sum gi dmnal.
  Доказ (задолжително): https://imgur.com/a/DD8XjxS
   
 2. Jenkins

  Jenkins Member

  Joined:
  Mar 26, 2020
  Messages:
  74
  Likes Received:
  5
  Jas ne se gledam nigde na slikite
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!