1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Мислам дека е ств за лидер менаџер

Discussion in 'DreamWorld Café' started by Nikola Tesla, Mar 2, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Nikola Tesla

  Staff Member

  Joined:
  Apr 22, 2018
  Messages:
  507
  Likes Received:
  49
  Мислам дека Дида стварно заслужуваше лидер менаџер. Не потценувам по другите ств си се топ али дида сваки дан е со играчи нонстоп се рпа и помага и знае да цени.
  Сепак големо браво и за другите.
  Не е лижење само мое мислење е тоа и знам дека секој пат би помогнал и би бил на страната на играчот.
  Дајте ваше мислење.
  Само мислам дека тренба лспд да се среди малце бидејќи има мн врски за ранк ама тоа е
   
  JacobRichardson and Andrew Dida like this.
 2. llewenylln_nowak

  Joined:
  Dec 18, 2020
  Messages:
  21
  Likes Received:
  71
  Се обидувам да бидам објективен и стојам на страна од темите за РП, ама оваа тема воопшто нема поврзна точка со РП, така да излишно е да се поставуваат вакви работи во борд наменет за RP дискусии.

  Dida е кул дечко, tho.
   
 3. Luncini

  Luncini New Member

  Joined:
  Feb 26, 2021
  Messages:
  1
  Likes Received:
  2
  Реален, коректен, се труди - дефинитивно.
   
  Andrew Dida likes this.
 4. Tyrone Martinez

  Tyrone Martinez Active Member

  Joined:
  Aug 23, 2018
  Messages:
  17
  Likes Received:
  166
  Тројцата се добри.
   
  Andrew Dida likes this.
 5. Andrew Dida

  Leader Manager

  Joined:
  Feb 17, 2019
  Messages:
  1,349
  Likes Received:
  785
  Благодарам на комплиментот.

  Темата ти ја преместив во друг борд оти не беше за во РП Дискусија.
   
  llewenylln_nowak likes this.
 6. M A N O L

  M A N O L Well-Known Member

  Joined:
  Apr 26, 2020
  Messages:
  377
  Likes Received:
  377
  Добар е добар е, исто многу е искрен шо си мисле си кажува, имам рпано со него и кога беше Hitman (CIA) , LSPD .
   
  Andrew Dida likes this.
 7. Nikola Tesla

  Staff Member

  Joined:
  Apr 22, 2018
  Messages:
  507
  Likes Received:
  49
  Np drugar
   
  Andrew Dida likes this.
 8. Trevor Thegrudge

  Faction Leader

  Joined:
  Jun 12, 2018
  Messages:
  87
  Likes Received:
  58
  Tema na mesto
   
  Andrew Dida likes this.
 9. Gerrito Malchiny

  Gerrito Malchiny Director
  Head Admin Server Support

  Joined:
  Apr 8, 2020
  Messages:
  5,423
  Likes Received:
  779
  Многу ми е мило што еден многу паметен играч и играч со многу добар RolePlay ник ја подржува мојата одлука за избор на админ 10.

  фала Тесла, фала Никола. Фала од срце !!!!! Љуби те брат
   
 10. Nikola Tesla

  Staff Member

  Joined:
  Apr 22, 2018
  Messages:
  507
  Likes Received:
  49
  сакаш со сарказам да се зезаш? :D :D епа брат иг не ми е така ник а и имам ств добро рп барем сега у лспд а и 4год играв со ник тесла никој ниш не рече ама нмв ке сванам како сарказам
  само такво мислење имам за дида
   
  Gerrito Malchiny likes this.
 11. jap

  jap Member

  Joined:
  Mar 18, 2020
  Messages:
  71
  Likes Received:
  21
  За Андреј немам зборови, секоја му чест. Трудољубив, компетентен.. Играв повеќе од 8 години, сега почнав пак малце, во овие 7-8 години ретко запознав ваков искрен човек, го запознав ко беше јакуза лидер, добронамерен, другар, почитува кажано со еден збор кул дечко. Не ми текнуваат други пофални зборови.
  Сосема заслужено е на моменталната функција, чесно заслужена! Големите нема да згрешат доколку и оди уште нагоре, нека имаат доверба во него.
  Ова е мое мислење и став, ова го кажувам реално и искрено без никакви цели и амбиции. Па.. можеби игра и фактот тоа што сме повозрасни-посозреани..

  Имењаче, си знаеш, гази си!
   
  #11 jap, Mar 3, 2021
  Last edited: Mar 3, 2021
 12. sosa god.

  sosa god. Unknown

  Joined:
  Jul 10, 2018
  Messages:
  41
  Likes Received:
  13
 13. Филип Турбо

  Филип Турбо OPEL POWER!

  Joined:
  Apr 22, 2018
  Messages:
  1,388
  Likes Received:
  293
 14. jezzyondabeat

  jezzyondabeat Биди Паметен...

  Joined:
  Jan 22, 2019
  Messages:
  11
  Likes Received:
  158
  samo dida i kanta mekenzi zasluzuvaat za vo adm tim da se, drugite site se so battle pass
   
 15. Nikola Tesla

  Staff Member

  Joined:
  Apr 22, 2018
  Messages:
  507
  Likes Received:
  49
  Deee bre ne si samo ti povozrasen
   
 16. jap

  jap Member

  Joined:
  Mar 18, 2020
  Messages:
  71
  Likes Received:
  21
  Множински кажаав ;):D
   
  Andrew Dida likes this.
 17. llewenylln_nowak

  Joined:
  Dec 18, 2020
  Messages:
  21
  Likes Received:
  71
  Dida и Lucas се супер, за John никад чуо.
   
  Andrew Dida likes this.
 18. sandokan

  sandokan Well-Known Member

  Joined:
  May 19, 2018
  Messages:
  699
  Likes Received:
  468
  Обично јадам гомна, ама Dida го бива.
   
  abel.wright and Andrew Dida like this.
 19. Matej Para

  Matej Para ex.Administrator

  Joined:
  Jun 11, 2018
  Messages:
  521
  Likes Received:
  151
  Dida i Stefan se top a taj John e dupka u sistem...
   
 20. Nikola Tesla

  Staff Member

  Joined:
  Apr 22, 2018
  Messages:
  507
  Likes Received:
  49
  hahahh неќам да навредам по никој али еве случка преги. Лукас и дида онајдн кажаа смее по 2 препреки и трагфик стоп
  преги лидер дозволи ја да одам со еен од сват имавме одзволи
  овој јохн доагја отвара ооц вика несмееете ...
  не ми е јасно инаку немам никаков проблем со него мсм нишо против него де
  респект конм сите
   
  Matej Para likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook