1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

Сервер Michael Jacksone r.i.p 2014 - 2020

Discussion in 'Поддршка (Support)' started by Nikola Jacksone, Jul 1, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Nikola Jacksone

  Joined:
  Mar 18, 2020
  Messages:
  36
  Likes Received:
  2
  2014... Почнав да играм самп и играв се до ден денес, 2014 беше најдобрата година во самп! Но потоа посебно 2020.. Се повеќе и повеќе хакери ми хакираа ацц 3 пати и тоа ми земат имот јас пак влезам донирам и пак направам пари пак ми хакираат, епа мали све ми е преку кур неможам да се расправам вака и ако неможете да средите едем ацц збогуб ДВ, никогаш повеќе нема да се видиме банирајте ме слободно .
  .
  .
  ▪︎Michael Jacksone R.I.P 2014/2020 имате поздрав сите!
   
 2. Jarrett Livingston

  Server Support

  Joined:
  Apr 22, 2018
  Messages:
  1,185
  Likes Received:
  126
  За хакирани акаунти ние не одговараме. Доколку имаш валидна емаил или број лозинката ќе ти се испрати.
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!