1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

[MG OOC PRI RP] Orce_Nikolov

Discussion in 'Кршење правила' started by Johny Bonucci, Aug 2, 2020 at 4:28 PM.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Johny Bonucci

  Johny Bonucci Active Member

  Joined:
  May 4, 2020
  Messages:
  250
  Likes Received:
  61
  Ваш nickname: Johny_Bonucci
  Име и презиме на играч кој крши правило: Orce Nikolov
  Причина: MG+OOC PRI RP...
  Доказ (Задолжително): https://imgur.com/a/YUL3LtQ
   
 2. Mafijasot

  Mafijasot Member

  Joined:
  Mar 30, 2020
  Messages:
  63
  Likes Received:
  3
  pa kazav oti vcera mi zemaa barut edni od lspdd od deka da znam dali nema i ti
   
  Johny Bonucci likes this.
 3. Boshe Casper

  Staff Member

  Joined:
  Mar 16, 2020
  Messages:
  596
  Likes Received:
  15
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!