1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

[MG]-John_Morrelo

Discussion in 'Кршење правила' started by Erthan Rodrigues, Jul 1, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Erthan Rodrigues

  Joined:
  Jun 26, 2020
  Messages:
  30
  Likes Received:
  4
  Ваш nickname: Ethan_Rodrigues
  Име и презиме на играч кој крши правило: John_Morrelo
  Причина: MG
  Доказ (Задолжително): https://imgur.com/2TPoSex
   
 2. Ivo Andonov

  Staff Member

  Joined:
  Apr 23, 2018
  Messages:
  1,464
  Likes Received:
  89
  Казнет

  Катанче


  Со почит DreamWorld Admin Team
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!