1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

Mesanje politika

Discussion in 'Кршење правила' started by Rock_Blok, Aug 2, 2020 at 6:45 PM.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Rock_Blok

  Rock_Blok New Member

  Joined:
  Apr 2, 2020
  Messages:
  25
  Likes Received:
  0
  Ваш nickname:Rock Blok
  Име и презиме на играч кој крши правило: David risteski i Carlos Gallaves
  Причина:ncz
  Доказ (Задолжително):https://imgur.com/a/1TYopHp
   
 2. Sean Crawford

  Staff Member

  Joined:
  Aug 13, 2018
  Messages:
  348
  Likes Received:
  13
  Вракан чат не се смета за доволен доказ сепак ке биде опоменат

  - Со почит ( ДВ ) Админ / Гамемастер тим
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!