1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

Kukja na prodazba so garaza i golem parking

Discussion in 'Продавам' started by DorneliusKennecton, Sep 10, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. DorneliusKennecton

  DorneliusKennecton Active Member

  Joined:
  Apr 29, 2018
  Messages:
  215
  Likes Received:
  47
  Nick на сервер: Dornelius Kennecton
  Што продавате: GOlema kukja Lokacija Temple imate gratis sredna garaza i plus toa ima parking golem
  Телефонски број: 070 783 772
  Цена:Minimalna 36m cenata ne e fixna
  Слика(задолжително): https://imgur.com/a/z0WJwyM  Ne komentiraj ak nejkes da kupes lol
   
 2. Jack Bonaparte

  Faction Leader

  Joined:
  May 9, 2018
  Messages:
  422
  Likes Received:
  296
  Стара тема. Катанче.
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!