1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

iphone

Discussion in 'DreamWorld Café' started by Mozo, May 25, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Mozo

  Mozo Member

  Joined:
  May 1, 2018
  Messages:
  56
  Likes Received:
  24
  Имам проблем со iphone6 дечки , го заборавив icloud акаунтот и телефонот е заклучен , дали
  има некако шанси да се среди ?
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!