1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Фори од детството

Discussion in 'DreamWorld Café' started by Sebastian Rosenstein, Feb 11, 2022.

 1. Sebastian Rosenstein

  Sebastian Rosenstein Активен член

  Joined:
  Apr 24, 2018
  Messages:
  586
  Likes Received:
  63
  Манете некои форички да чуеме
   
 2. Michael_Bagwell

  Michael_Bagwell Нов корисник

  Joined:
  Feb 5, 2022
  Messages:
  7
  Likes Received:
  14
  imas li 100 den oti ne te ebam veke za 50
  cringe
   
 3. Double-E

  Double-E Член

  Joined:
  Apr 9, 2021
  Messages:
  14
  Likes Received:
  88
  -Кој те пострижи вака кажи му да ти ги врне парите
  -Колку е 5+1? Па 6. Не е точно, и тие двете стрелки = 8. Глата впесок.
  -Те знаат ли од дома дека си педер?
   
 4. stanley stacks

  stanley stacks Познат член

  Joined:
  Apr 23, 2018
  Messages:
  1,261
  Likes Received:
  158
 5. Anthony Anderson

  Anthony Anderson Активен член

  Joined:
  Oct 20, 2021
  Messages:
  120
  Likes Received:
  43
  Лоса фора :D
   
  stanley stacks likes this.
 6. M A N O L

  M A N O L Познат член

  Joined:
  Apr 26, 2020
  Messages:
  439
  Likes Received:
  551
  Разговараш со мајка/татко на телефонот, и другарите од страна, Фрли цигарот ало, Фрли цигаротт !!
   
  #6 M A N O L, Feb 13, 2022
  Last edited: Feb 19, 2022
 7. F.Henderson

  F.Henderson Активен член

  Joined:
  Jan 10, 2022
  Messages:
  98
  Likes Received:
  57
  Odi vidi dali sum doma
   
 8. Sebastian Rosenstein

  Sebastian Rosenstein Активен член

  Joined:
  Apr 24, 2018
  Messages:
  586
  Likes Received:
  63
  Не е дома се бања
   
 9. Juarez Sindacco

  Juarez Sindacco Член

  Joined:
  Jul 29, 2018
  Messages:
  87
  Likes Received:
  87
  Топола
  -Мајка ти е гола Много кринџ
   
 10. Shark$$

  Shark$$ Активен член

  Joined:
  Sep 2, 2021
  Messages:
  85
  Likes Received:
  118
  Koka kola majka ti e gola fori 2001
   
  Armstrong Louis likes this.
 11. abel.wright

  abel.wright Wanderlust

  Joined:
  May 1, 2020
  Messages:
  468
  Likes Received:
  313
  Мали мали, женска ти фали :(((
   
 12. Maceto Malchiny

  Maceto Malchiny Познат член

  Joined:
  Mar 15, 2020
  Messages:
  610
  Likes Received:
  335
  Pain. #sadboyhours

  еве добра фора: 9 да те ебам вкревет.
   
  abel.wright and william mcgredy. like this.
 13. william mcgredy.

  william mcgredy. Познат член

  Joined:
  Jun 20, 2020
  Messages:
  132
  Likes Received:
  863
  vleguvas so drugarti negde odis prv mu ja otvaras vratata i mu vikas zenskite imaat prednost koa vleguva
   
 14. Juarez Sindacco

  Juarez Sindacco Член

  Joined:
  Jul 29, 2018
  Messages:
  87
  Likes Received:
  87
  Те знаат ли дома дека си педер?
   
 15. Shark$$

  Shark$$ Активен член

  Joined:
  Sep 2, 2021
  Messages:
  85
  Likes Received:
  118
  Fanta real u kanta GG hahahahahahaha sea mi tekna koga bev 2 3 odd vaka si vikame
   
  Juarez Sindacco likes this.
 16. abel.wright

  abel.wright Wanderlust

  Joined:
  May 1, 2020
  Messages:
  468
  Likes Received:
  313
  Aj reci Real Madrid. Da te ebam zad rid #pain
   
 17. lucas.watson

  Joined:
  Apr 22, 2018
  Messages:
  1,188
  Likes Received:
  2,375
  Nekoj postar koa ke ti reche

  Koj e najbrz tuka be?
  -JAS
  -JASS
  -JASSSS!!!
  Epa aj trk po cigari

  I mora da go poslusas..

  Ili pak


  Cisti ti se racete?
  - Da
  Epa idi aj da go drzis dur mocham
   
  #17 lucas.watson, Feb 19, 2022
  Last edited: Feb 19, 2022
  Carrasquillo123 and abel.wright like this.
 18. Juarez Sindacco

  Juarez Sindacco Член

  Joined:
  Jul 29, 2018
  Messages:
  87
  Likes Received:
  87
  Брз ли си?
  -Да
  Да го пуштам ќе го фатиш ли?
   
  abel.wright likes this.
 19. lucas.watson

  Joined:
  Apr 22, 2018
  Messages:
  1,188
  Likes Received:
  2,375
  A go znaete Kole?
   
 20. F.Henderson

  F.Henderson Активен член

  Joined:
  Jan 10, 2022
  Messages:
  98
  Likes Received:
  57
  via dole
   
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook