1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice

Da se procita

Discussion in 'Неправилно казнети' started by Carlo_Bonito, Jul 26, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Carlo_Bonito

  Carlo_Bonito Member

  Joined:
  Apr 3, 2020
  Messages:
  131
  Likes Received:
  15
  Ваш nickname:Carlo_Bonito
  Од кој админ сте затворени://
  Причина:imav 3 ubistva i dodeka se vozev ig naednas pisuvase zatvoreni ste za vasite krivicni dela od kazna 180 min, a ne bev MD otiden cel den kako moze toa taka?
  Зошто мислете дека треба да бидете извадени:zosto neznam bug li sto bilo...
  Доказ (задолжително):eek:tide chat
   
 2. Ivo Andonov

  Staff Member

  Joined:
  Apr 23, 2018
  Messages:
  1,544
  Likes Received:
  94
  Драг играчи отворете тема според правило , исто така без докази не се признава ништо

  Со голема почит DreamWorld Admin Team.
   
Thread Status:
Not open for further replies.
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!