1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
    Dismiss Notice
Vadim Tarasov
Last Activity:
Jul 12, 2020 at 5:52 PM
Joined:
May 15, 2018
Messages:
355
Likes Received:
124
Trophy Points:
43

Following 1

Gender:
Male
Location:
Gjorce Drzava

Vadim Tarasov

KIKSATA, Male, from Gjorce Drzava

Faction Leader
Vadim Tarasov was last seen:
Jul 12, 2020 at 5:52 PM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!