1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
    Dismiss Notice
Takis367
Last Activity:
Jun 30, 2020 at 9:56 PM
Joined:
May 23, 2018
Messages:
8
Likes Received:
0
Trophy Points:
1
Gender:
Male
Birthday:
Sep 19, 2005 (Age: 14)

Takis367

1100101101011, Male, 14

Takis367 was last seen:
Jun 30, 2020 at 9:56 PM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!