1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
    Dismiss Notice
✞ Tᴇᴘʟᴇʀᴀᴛᴏɴ Rᴀsᴛᴀᴠᴇᴢ ✞
Last Activity:
Oct 20, 2020 at 4:15 AM
Joined:
Apr 28, 2018
Messages:
6,142
Likes Received:
535
Trophy Points:
113
Gender:
Male
Birthday:
Mar 21, 1999 (Age: 21)
Location:
Macedonia

✞ Tᴇᴘʟᴇʀᴀᴛᴏɴ Rᴀsᴛᴀᴠᴇᴢ ✞

Server Support, Male, 21, from Macedonia

Server Support

Ми шепна :- Tи не си доволно силен да издржиш на невремето. И вратив : - Јас сум невремето Jun 21, 2020

✞ Tᴇᴘʟᴇʀᴀᴛᴏɴ Rᴀsᴛᴀᴠᴇᴢ ✞ was last seen:
Oct 20, 2020 at 4:15 AM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!