1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
    Dismiss Notice
shaban4e.tajkun4eto
Last Activity:
Sep 20, 2020 at 7:31 PM
Joined:
Apr 29, 2020
Messages:
250
Likes Received:
35
Trophy Points:
28

Following 1

Followers 1

Gender:
Male
Birthday:
Feb 22, 2000 (Age: 20)
Location:
Ferizaj,RKS

shaban4e.tajkun4eto

Active Member, Male, 20, from Ferizaj,RKS

shaban4e.tajkun4eto was last seen:
Viewing forum list, Sep 20, 2020 at 7:31 PM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!