1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
SaIvatore Bonucci
Last Activity:
Dec 6, 2021 at 11:28 PM
Joined:
Dec 12, 2020
Messages:
93
Likes Received:
651
Trophy Points:
83
Gender:
Male
Birthday:
Aug 21, 1999 (Age: 22)

SaIvatore Bonucci

Well-Known Member, Male, 22

SaIvatore Bonucci was last seen:
Dec 6, 2021 at 11:28 PM
  1. Aron Crooks
   Aron Crooks
   Celmo Rodriquez e 20годишно момче родено во Лас Вентурас.На 12 години се преселува во Лос Сантос со неговата фамилија,неговото семејство се разделува и тој на неговите 18 години останува сам.Почнува да работи со илегали,дилање на оружје да се коцка во казино.Карактерот го рпам како испуштен од семејството недоволно изгледан затоа заминува на лош пат и најчесто ке се занимавам со возила,зурки у курви и други работи.
 • Loading...
 • Loading...
 • About

  Gender:
  Male
  Birthday:
  Aug 21, 1999 (Age: 22)
  [​IMG]


  [​IMG]

  Signature

  [​IMG]


 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 10 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!
 • Следете нè на Facebook