1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
    Dismiss Notice
Louis Armstrong.
Last Activity:
Nov 26, 2020 at 10:27 PM
Joined:
Mar 21, 2020
Messages:
182
Likes Received:
206
Trophy Points:
43
Gender:
Male
Location:
Prilep Macedonia

Louis Armstrong.

Active Member, Male, from Prilep Macedonia

Биди мудар на зборови, а уште помудар на дела. Sep 1, 2020

Louis Armstrong. was last seen:
Viewing forum list, Nov 26, 2020 at 10:27 PM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!