1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
    Dismiss Notice
Kenny_Venturas
Last Activity:
Jul 6, 2020 at 6:47 AM
Joined:
Mar 19, 2020
Messages:
329
Likes Received:
145
Trophy Points:
43
Gender:
Male

Kenny_Venturas

Active Member, Male

Kenny_Venturas was last seen:
Jul 6, 2020 at 6:47 AM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!