1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
    Dismiss Notice
Ichigo Kurosaki
Last Activity:
Sep 20, 2020 at 1:58 PM
Joined:
Aug 13, 2018
Messages:
626
Likes Received:
70
Trophy Points:
28
Gender:
Male
Birthday:
Sep 26, 1998 (Age: 21)

Ichigo Kurosaki

Leader Manager, Male, 21

Leader Manager
Ichigo Kurosaki was last seen:
Sep 20, 2020 at 1:58 PM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!