1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
  Dismiss Notice
Eric Johnson
Last Activity:
Oct 23, 2020 at 2:41 AM
Joined:
Mar 15, 2020
Messages:
187
Likes Received:
33
Trophy Points:
28
Gender:
Male
Birthday:
Jun 7, 2001 (Age: 19)

Eric Johnson

Active Member, Male, 19

Eric Johnson was last seen:
Oct 23, 2020 at 2:41 AM
  1. thrasher
   thrasher
   Како би симулирал Хитман: Па вака во хитман ке симулиран како таен убиец, порано како што се симулираше така и сега ке симулирам , доколку е потребна друа симулација ке ја променам, па ке го променам мојот карактер, телефонски број и се друго лично за мене, ке слушам поголеми чинови од мене и се друго како што е потребно.
   Вака морав пошто неможев да напишам повеќе од 420 карактери.
  2. thrasher
   thrasher
   Име: Jeff
   Презиме: Walker
   Кратка биографија: Јас сум Jeff Walker доаѓам од Лос Сантос живеам во населбата Јефферсон , живеам сам немам семејство починати се во сообраќајка несреќа кога Jeff бил мал, имам 27 години , имам смирен карактер.
   Слика од вашата лична карта(/stats): https://imgur.com/q0O2Wfu
   Вашиот телефонски број: 075500410
   Напомена ова порака да се ископира и да се испрати пм на мене или другиот лидер.
 • Loading...
 • Loading...
 • About

  Gender:
  Male
  Birthday:
  Jun 7, 2001 (Age: 19)

  Signature

  ...
 • За нас

  Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!