1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
    Dismiss Notice
DorneliusKennecton
Last Activity:
Oct 27, 2020 at 9:44 PM
Joined:
Apr 29, 2018
Messages:
215
Likes Received:
47
Trophy Points:
28

DorneliusKennecton

Active Member

Не глуми мафију кад си песак Sep 21, 2020

DorneliusKennecton was last seen:
Viewing thread Haro_Koloskoski I liderot na swat i clenoj non rp, Oct 27, 2020 at 9:44 PM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!