1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
    Dismiss Notice
Charlie Carfano
Last Activity:
Nov 24, 2020 at 4:17 PM
Joined:
Mar 17, 2020
Messages:
2,339
Likes Received:
198
Trophy Points:
63
Gender:
Male
Birthday:
February 22
Location:
Macedonia

Charlie Carfano

Server Support, Male, from Macedonia

Server Support

Да умемо, могли бисмо лепо провести ову среду трчећи одморним ногама за гладним очима, пунити срце радошћу што постојимо,.... Nov 7, 2020

Charlie Carfano was last seen:
Viewing thread Ban bez pricina neznam ni zosto ni kako, Nov 24, 2020 at 4:17 PM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!