1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Guest, доколку имаш забелешка во врска со новата тема на форум, коментирај овде.
    Dismiss Notice
Carlos_Gutierrez
Last Activity:
Oct 23, 2020 at 8:30 PM
Joined:
Jul 19, 2020
Messages:
93
Likes Received:
5
Trophy Points:
8
Gender:
Male
Birthday:
Mar 24, 1976 (Age: 44)

Carlos_Gutierrez

Member, Male, 44

Carlos_Gutierrez was last seen:
Oct 23, 2020 at 8:30 PM
  • За нас

    Прв македонски СА-МП сервер, креиран во 2009 година. Веќе 9 години успешно ја држиме лидерската позиција во Македонија. Нудиме одлична забава и незаборавни моменти. Станете и вие дел од големата DreamWorld заедница!