Јануари 29, 2020, 10:17:53 am

Подфоруми

Нема нови пораки Кршење правила

Пријави играч кој прекршува правило.

21534
пораки
9495
Теми

Последна порака TripleXisgone
во [MG]- Rule_Boxes
на денес во 10:10:09 am

Подфоруми: Играчи со прекршен договор во организација
Нема нови пораки Навреди и пцовки

Тука може да пријавете доколку некој ве пријави.

5774
пораки
2724
Теми

Последна порака dan0
во [OOC pcovki i SPAM] Mudj...
на Јануари 28, 2020, 09:56:38 pm

Нема нови пораки Неправилно затворени

Доколку мислите дека сте неправилно затворени од страна на Администратор оваа е тема каде што може да се пожалите со валидни докази за да биднете извадени.

3080
пораки
1362
Теми

Последна порака † Tᴇᴘʟᴇʀᴀᴛᴏɴ Rᴀsᴛᴀᴠᴇᴢ †
во Одг: [Неправилно затворе...
на Јануари 28, 2020, 02:28:17 pm

Нема нови пораки Играчи казнети Ingame од Админ

Доколку сте казнети ингаме од администратор тука ке може да ги видите докази за ваша казна

2564
пораки
2549
Теми

Последна порака † Tᴇᴘʟᴇʀᴀᴛᴏɴ Rᴀsᴛᴀᴠᴇᴢ †
во John Lewis казнет од адм...
на Јануари 28, 2020, 10:39:50 pm

Нема нови пораки Барања за голема казна и бан на играчи

Барања за поголема казна и бан на играчи кој штетат и го унуштуваат серверот.

603
пораки
86
Теми

Последна порака james02
во [Baranje za ban] Dean FI...
на Јануари 28, 2020, 02:12:39 am

  Тема / Поставена од Одговори / Прегледи Последна порака
0 Членови и 1 гостин го прегледуваат овој форум.
(DM) Lion Wilsion

Поставена од Eric Garcia

0 / 37 Последна порака Eric Garcia
Јануари 10, 2020, 12:40:34 pm
[Dm nzc] Anthony_Willson

Поставена од Rockie_Carotaa

0 / 59 Последна порака Rockie_Carotaa
Декември 18, 2019, 10:13:35 am
0 / 59 Последна порака DameCarsonn
Декември 08, 2019, 07:45:46 pm

 

Нормална тема
Популарна тема (Повеќе од 15 пораки)
Многу популарна тема (Повеќе од 25 пораки)

Заклучена тема
Леплива тема
Гласање