DreamWorld Gaming

Известувања и проблеми со сервер/форум => Support => Измамени играчи => Тема започната од: Gold Man на Јули 03, 2019, 12:32:17 pm

Наслов: Izguben Akaunt
Поставена од: Gold Man на Јули 03, 2019, 12:32:17 pm
Nekoj mi smenil pw na akauntot a ja pw ne sum smenil nikogash i passwordot ne mi doagja na emailot nitu na mojot broj ve molam pomognete mi.
Наслов: Одг: Izguben Akaunt
Поставена од: Tery Wilson на Јули 03, 2019, 04:30:00 pm
во спам пораки проверете на меилот ако нема  ставете за кој ацц се работи и слики дека е ваш ацц ке ви биде пратена на моб преку порака.